Aš parduodu
Aš perku

Valiutos kursas: 0

Keitimo kaina: 3.0 Eur

Derėtis dėl kurso

Tailando Batas (THB)

Tailando batas yra Tailando valiuta. Čia galite pamatyti koks geriausias Tailando bato kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Tailando batų, konvertavę norimą valiutą. Tailando batų skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Tailandas

Tailando karalystė yra Pietryčių Azijos širdis. Šalies pavadinimas Tailandas, išvertus iš tajų kalbos reiškia “Laisvųjų žemė”. Iki 1939 m. Tailandas buvo vadinamas Siamu. Tailandas yra žinomas dėl savo spalvingo ir gyvybingo kultūros paveldo, festivalių ir nuostabių paplūdimių. Sostinė Bankokas vadinamas Rytų Venecija, nes turi net 83 kanalus. Virš 10 000 valčių, pilnų vaisių, daržovių ir žuvies, susiburia kanaluose ir sukuria plaukiojančius turgus. Puketas - didžiausia Tailando sala, yra žinoma dėl šurmuliuojančio turgaus ir spalvingų parduotuvių, o taip pat garsi nuostabiais paplūdimiais. Pukete gyvena didelė kinų bendruomenė, todėl aplink Puketo miestą pamatysite daugybę Kinijos šventovių, kiniškų restoranų ir parduotuvių. Kiekvienais metais ten vyksta kinų vegetarų festivalis. Maistui Tailande įtakos turi Kinijos ir Indijos kultūros. Dauguma Tailando patiekalų yra aštrūs, o daugelyje įprastų patiekalų yra karštųjų čili, citrinžolių, bazilikų, imbierų ir kokosų pieno. Net 90 proc. Tailando gyventojų yra budistai, todėl Bankoko mieste yra daugybė įspūdingų budizmo statinių, su aukso smailėmis, grakščiomis pagodomis ir milžiniškomis Budos statulomis. Lietus lyja beveik kiekvieną dieną tarp gegužės ir rugsėjo mėnesių. Drėgno klimato dėka Tailande veši puiki, sodri augmenija, kurioje gausu Tailando laukinių gyvūnų. Giliuose miškuose gyvena tigrai, drambliai, kobros, laukiniai jaučiai, leopardai. Krokodilai nereti Tailando upėse. Čia daug žydinčių medžių ir krūmų bei vaismedžių. Lotoso žiedai yra įprasti ir mėgstami Tailande. Tai tikras augmenijos ir gyvūnijos rojus žemėje.

Kainos šalyje

Kiek pinigų reikės kelionei į Tailandą? Savo atostogoms Tailande turėtumėte planuoti išleisti maždaug 2000 THB: 500 THB maistui ir 400 THB vietiniam transportui. Viešbučio kaina Tailande porai 2000 THB. Taigi, dviejų žmonių vienos savaitės kelionė į Tailandą kainuoja 30000 THB.

 • Taxi kelionė iš oro uosto į miesto centrą

  Taxi kelionė iš oro uosto į miesto centrą

  240 THB
 • Pusryčiai dviems

  Pusryčiai dviems

  129 THB
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  180 THB
 • Kava

  Kava

  70 THB
 • Didieji rūmai ir Smaragdinio Budos šventykla

  Didieji rūmai ir Smaragdinio Budos šventykla

  500 THB

Kainos šalyje

Kiek pinigų reikės kelionei į Tailandą? Savo atostogoms Tailande turėtumėte planuoti išleisti maždaug 2000 THB: 500 THB maistui ir 400 THB vietiniam transportui. Viešbučio kaina Tailande porai 2000 THB. Taigi, dviejų žmonių vienos savaitės kelionė į Tailandą kainuoja 30000 THB.