Aš parduodu
Aš perku

Valiutos kursas: 0

Keitimo kaina: 3.0 Eur

Derėtis dėl kurso

Valiutų skaičiuoklė

Valiutų skaičiuoklė – patogus virtualus įrankis, padėsiantis Jums greitai ir patogiai konvertuoti valiutas bei sužinoti, kiek pinigų prireiks norint įsigyti norimos valiutos arba kokią sumą gausite, konvertavę užsienio pinigus.

Naudojantis šia skaičiuokle, valiutos keitimas – paprastas ir greitas. Kiekviena pinigų skaičiuoklė internete vartotojams yra labai patogi, nes padeda sutaupyti laiko, o kartais – ir optimizuoti išlaidas, nes galima palyginti skirtingų paslaugų teikėjų sąlygas. EXCHANGELT visuomet garantuoja geras sąlygas, tačiau, nepaisant to, mūsų klientai turi galimybę derėtis dėl dar palankesnio kurso! Kviečiame susisiekti ir pasitarti: visuomet ieškome Jums palankesnio sprendimo.

 

Mūsų valiutų skaičiuoklės funkcionalumas

 

Norintis parduoti valiutą vartotojas viršutinėje skaičiuoklės dalyje pasirenka turimą valiutą, o kitoje eilutėje – arba eurus, arba dolerius. Norint nusipirkti valiutos, už ją galima atsiskaityti eurais arba doleriais: tada viršutinėje skaičiuoklės dalyje nurodomi eurai arba doleriai, o kitoje – norima pirkti valiuta.

 

Taip pat ši skaičiuoklė (valiutos) rodo ne oficialų tos dienos valiutų kursą, bet individualų kursą, kurį yra patvirtinusi EXCNANGELT administracija. 

 

Svarbu: skaičiuoklė naudoja Vilniaus „Akropolio“ skyriaus kursus, kituose skyriuose  kursai gali neženkliai keistis. 

 

Skaičiuoklėje nurodyta ir keitimo kaina (3 Eur, tačiau turėkite omenyje, kad Kaune valiutos keitimo kaina – 2,5 Eur, o Šiauliuose – 1 Eur), tad galite žinoti, kokią tikslią sumą reikia turėti, norint gauti atitinkamą kiekį pageidaujamos valiutos banknotų (ar/ir monetų). 

 

Dar vienas funkcionalumas – valiutų skaičiuoklė turi funkciją „Rezervuoti valiutą“: tai reiškia, kad jei šiuo metu (per kelias artimiausias valandas ar dienas) neturite galimybės atvykti į EXCHANGELT fizinį skyrių, pageidaujamą užsienio valiutos sumą galite iš anksto rezervuoti internetu. Jums reikės tik užpildyti specialią formą: joje paprašysime nurodyti rezervuojamą sumą, rezervacijos datą, skyrių, kuriame jums patogiausia atsiimti valiutą, bei savo telefono numerį.

 

EXCHANGELT valiutų skaičiuoklė: kokių šalių pinigus galėsite konvertuoti?

 

Mūsų keityklose galite išsikeisti įvairių užsienio valiutų, tačiau dėl kai kurių iš jų klientams kyla klausimų. Taigi, pasistengsime į juos atsakyti čia, interneto svetainėje, arba susisiekus su mumis. Pavyzdžiui, nuo 2023 m. sausio 1 d. Kroatija prisijungė prie euro zonos, todėl šios valiutos įsigyti jau negalima.

Taip pat klientai teiraujasi, kaip gali egzistuoti Škotijos valiuta. Trumpas paaiškinimas: tai nėra atskira valiuta (primename, kad Škotija yra Didžiosios Britanijos dalis), tačiau tai – škotiškasis svarų sterlingų variantas. Ši valiuta, cirkuliuojanti Škotijos teritorijoje, kartu yra ir labai patraukli kolekcininkams.

 

Valiutų skaičiuoklė: EXCHANGELT konvertuojamų valiutų sąrašas 2024 m.

 

      Albanijos lekas (ALL);

      Australijos doleris (AUD);

      Baltarusijos naujasis rublis (BYN);

      Brazilijos realas (BRL);

      Čekijos krona (CZK);

      Danijos krona (DKK);

      Didžiosios Britanijos svaras (GBP);

      Egipto svaras (EGP);

      Euras (EUR);

      Filipinų pesas (PHP);

      Gruzijos laris (GEL);

      Honkongo doleris (HKD);

      Indijos rupija (INR);

      Indonezijos rupija (IDR);

      Islandijos krona (ISK);

      Izraelio šekelis (ILS);

      Japonijos jena (JPY);

      Jordanijos dinaras (JOD);

      Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas (AED);

      Kanados doleris (CAD);

      Kazachstano tengė (KZT);

      Kenijos šilingas (KES);

      Kinijos juanis (CNY);

      Lenkijos zlotas (PLN);

      Makedonijos denaras (MKD);

      Malaizijos ringitas (MYR);

      Maroko dirhamas (MAD);

      Mauricijaus rupija (MUR);

      Meksikos pesas (MXN);

      Naujosios Zelandijos doleris (NZD);

      Norvegijos krona (NOK);

      Pietų Afrikos Respublikos randas (ZAR).

      Pietų Korėjos vonas (KRW);

      Rumunijos lėja (RON);

      Rusijos rublis (RUB);

      Saudo Arabijos rijalas (SAR);

      Serbijos dinaras (RSD);

      Singapūro doleris (SGD);

      Šiaurės Airijos svaras (NIP);

      Škotijos svaras (SCP).

      Švedijos krona (SEK);

      Šveicarijos frankas (CHF);

      Tailando Batas (THB)

      Turkijos lira (TRY);

      Ukrainos grivinos (UAH);

      Vengrijos forintas (HUF);

      Vietnamo dongas (VND).

 

Ir nors pastaruoju metu daugelis pasikliaujame banko kortelėmis, tačiau keliaujant į kitas šalis vis tik turėti grynųjų visada reikėtų, ypač tuose kraštuose, kurie mažiau „draugauja“ su moderniomis technologijomis. Grynaisiais pinigais atsiskaitysite taksi, sumokėsite už maistą kavinėse ir restoranuose, įsigysite produktų ir suvenyrų turguose ar prekyvietėse ir t. t. Nuvykus į tolimą šalį, nereikės blaškytis ir ieškoti bankomato, drastiškomis aplinkybėmis (pavyzdžiui, kai esate toli nuo didmiesčio ar į šalį atskridote viduryje nakties) bandant išsiimti tos šalies grynųjų pinigų su dideliu komisiniu mokesčiu. Taigi, EXCHANGELT valiutų skaičiuoklė padės pasiruošti kelionei ir keliauti ramiai, be rūpesčių ir galvos skausmo!

 

Jeigu turite bet kokių klausimų (pavyzdžiui, valiutų kursai, valiutų skaičiuoklė, ir pan.), kviečiame konsultuotis: labai lauksime Jūsų žinutės, el. laiško arba skambučio!