Valiutos keitykla

 

Skambinkite +37065833338 telefonu ir mes pasiūlysime Jums dar palankesnį valiutos keitimo kursą!

Valiutos kursas: 0

Keitimo kaina: 3.0 Eur

Derėtis dėl kurso

Elektroninių pinigų įstaigos veikla

Tapkite mūsų klientu!

 • Aptarnavimas skyriuje

  Sąskaitos atidarymas Vilniaus Akropolio skyriuje darbo dienomis I-V nuo 9 iki 17 val.

 • Elektroninė IBAN sąskaita

  Individuali sąskaita eurais

 • Internetinė bankininkystė

  Individuali paskyra internetinėje baninkystėje, patogus būdas valdyti sąvo sąskaitą.

 • SEPA mokėjimai

  Greitas ir patikimas būdas išsiųsti ir gauti eurus SEPA erdvėje.

 • Grynųjų pinigų operacijos

  Galimybė įnešti ir išimti grynuosius pinigus skyriuose jums patogioje vietoj Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje

Parsisiųskite mobiliąją programėlę dabar!

Norint sužinoti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas ar sąlygas, paskambinkite +370 666 66666 ir mes maloniai atsakysime į visus Jūsų klausimus

Kitos paslaugos

Western Union pinigų perlaidos

PVM grąžinimas

Patarimai keliaujantiems

Sužinok kiek pinigų pasiimti į kelionę

Kelionių ekspertai pataria leidžiantis į kelionę dalį grynųjų pinigų turėti su savimi, nes tai padės išvengti daugybės nemalonumų.

Dovanų idėjos

Proginės ir kolekcinės monetos, medaliai bei banknotai, tai solidi dovana ne tik artimam žmogui, bet ir verslo partneriui

About us

Kodėl rinktis mus?

 • tick

  Deramės dėl kurso nuo bet kokios sumos

 • tick

  Iš anksto rezervuojame valiutą

 • tick

  Keitimo operaciją atliekame vos per 2 minutes

 • tick

  Keičiame virš 50 valiutų

 • tick

  Teikiame Western Union perlaidas EUR ir USD

 • tick

  Atidarome IBAN sąskaitas, atliekame SEPA pavedimus

Dažnai užduodami klausimai

Ar reikia turėti dokumentą keičiant valiutą?

EXCHANGELT skyriuose keičiant daugiau nei už 2000 eur bus privaloma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siekiant tinkamai įgyvendinti Tarptautinių sankcijų reikalavimus. Jeigu užsienio valiutos keitimo operacijos suma ekvivalentu lygi arba viršija 3 000 EUR, turite užpildyti bei pasirašyti Kliento tapatybės nustatymo ir naudos gavėjo anketą, o nuo 15 000 EUR turi būti užpildytas Paaiškinimas dėl lėšų kilmės dokumentas.

Nuo kokios sumos derinate kursus?

Kursą deriname nuo bet kokios sumos. Dėl palankesnio valiutos keitimo kurso galite teirautis kasoje arba kontaktuose nurodytais telefonais.

Kur galima atidaryti EXCHANGELT sąskaitą?

Fizinis asmuo gali atidaryti sąskaitą atvykęs į Vilniaus Akropolio skyrių nuo 9 iki 17 val.

Kokie dokumentai reikalingi, norint atidaryti elektroninių pinigų sąskaitą?

Norint atidaryti elektroninių pinigų saskaitą, fizinio asmens tapatybės nustatymui klientas turi pateikti vieną iš šių Bendrovei priimtinų galiojančių dokumentų: - Lietuvos Respublikos išduotas pasas; - Lietuvos Respublikos išduota asmens tapatybės kortelė; - Leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje, išduotas ne trumpesniam nei 5 metų laikotarpiui. Klientas taip pat privalo užpildyti kliento pažinimo anketą, ir esant poreikiui pateikti papildomą informaciją arba dokumentus su tikslu tinkamai pažinti klientą ir atlikti jo rizikos vertinimą.

Kodėl įstaigai reikia papildomos informacijos apie klientą ir kokiais būdais galima jai pateikti prašomus dokumentus ir informaciją?

Įstaiga, vykdydama teisės aktuose ir vidiniuose dokumentuose numatytas pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos procedūros reikalavimus, turi teisę reikalauti iš Kliento pateikti Įstaigai reikalingus papildomus duomenis ir (ar) dokumentus, pranešdama apie tai telefonu, el.paštu, interneto banko (IB) pranešimu arba skyriuje, išsamiai paaikinant prašomų dokumentų ir informacijos specifiką bei nustatant protingą terminą, kuris būtų pakankamas prašomiems dokumentams pateikti. Klientas prašomą informaciją pateikti arba pasitikslinti dėl prašįomos infomacijos gali IB pranešimu, el.paštu [email protected] arba skyriuje. Pateikti dokumentus yra galimybė el.paštu arba skyriuje. Primename, kad EXCHANGELT niekada neprašo atskleisti kliento internetinės bankininkystės prisijungimo duomenų, taip pat niekada nesiunčia pranešimų (SMS žinučių, el. laiškų) su nuorodomis į interneto banko sistemą.

Partneriai

 • Western Union
 • General Financing