Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Доллар США (USD)

JAV doleris yra Jungtinių Amerikos Valstijų valiuta. Čia galite pamatyti koks yra JAV dolerio kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite JAV dolerių, konvertavę norimą valiutą. Kiečiame poromis: eurai (EUR) į JAV dolerius (USD), JAV doleriai (USD) į eurus (EUR). JAV dolerio skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

США

Jungtinės Amerikos Valstijos yra trečia pagal dydį šalis pasaulyje ir beveik trečia pagal gyventojų skaičių. Yra 50 valstijų ir Kolumbijos apygarda. Daugiau nei dvigubai didesnė už Europos Sąjungą. Per savo istoriją JAV buvo imigrantų tauta, kurioje žmonės iš viso pasaulio ieškojo prieglobsčio ir geresnio gyvenimo būdo. Kraštovaizdis įvairiose šalyse skiriasi nuo tropinių paplūdimių Floridoje iki Uolinių kalnų viršūnių, nuo slenkančių prerijų ir nederlingų dykumų Vakaruose iki tankių dykumos rajonų šiaurės rytuose ir šiaurės vakaruose. Tarp jų yra Didieji ežerai, Didysis kanjonas ir galinga Misisipės upė. Laukinė gamta yra tokia pati įvairi, kaip ir kraštovaizdis. Tokie žinduoliai kaip bizonai kadaise laisvai klajojo lygumose, tačiau dabar gyvena tik draustiniuose. Per pastaruosius šimtą metų pažanga Ameriką pavertė pasaulio ekonomine, karine ir technologine lydere. JAV ekonomika yra didžiausia pasaulyje. Ekonomika yra tokia didelė, kad JAV dažnai vadinama ekonomine supervalstybe, ir taip yra dėl to, kad ji sudaro beveik ketvirtadalį pasaulio ekonomikos.

Цены в стране

Pigios kelionės kaina JAV: 50–75 JAV doleriai per dieną asmeniui per dieną, jei valgote pigius patiekalus, nesinuomojate automobilio ir rengiate pigias ar vidutinio dydžio ekskursijas. Vidutinės klasės atostogos: 100–150 USD asmeniui per dieną padengs vidutinės kainos patiekalus ir ekskursijas.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  50 USD
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  6 USD
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  20 USD
 • Кофе

  Кофе

  2 USD
 • Статуя Свободы

  Статуя Свободы

  20 USD