Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Иорданский динар (JOD)

Jordanijos dinaras yra Jordanijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Jordanijos dinaro kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Jordanijos dinarų, konvertavę norimą valiutą. Kiečiame poromis: eurai (EUR) į dinarus (JOD), dinarai (JOD) į eurus (EUR), doleriai (USD) į dinarus (JOD), dinarai (JOD) į dolerius (USD). Jordanijos dinaro skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Иордания

Vienas svarbiausių Jordanijos kelionių patarimų, prieš atvykstant į šia šalį, yra įsigyti „Jordan Pass“. Tai yra turistinis leidimas, apimantis daugiau kaip 40 objektų, su kuriuo galėsite nemokamai aplankyti tokias vietas kaip Petros miestą, citadelę ir romėniškajį amfiteatrą Amane, Džerašą, Al-Karako pilį, Madaba bei daugelį kitų lankytinų objektų Jordanijoje. Isigyję „Jordan Pass“ sutaupysite daug pinigų. Nepriklausomiems keliautojams rekomenduojama iš anksto išsinuomoti automobilį, susidelioti maršrutą ir savarankiškai keliauti po Jordaniją automobiliu. Laikykites saugaus eismo ir neviršykite greičio, kadangi šalyje patruliuojančių policininkų ganėtinai daug. Jordanijos visuomenė yra gana liberali, o turistai gali dėvėti vakarietiškus drabužius šiuolaikiniuose miestuose, tokiuose kaip Amanas, ir tokiose vietose kaip Negyvoji jūra. Tačiau aplink miestus ir miestelius, ypatingai religinėse vietose rekomenduojame laikytis vietinių papročių ir tradicijų. Moterims vertėtų rinktis rūbus, dengiančius kojas ir rankas iki alkūnių, o vyrams - ilgas laisvas kelnes, marškinėlius ar marškinius su aukšta apykakle.

Цены в стране

Iš anksto pasirūpinkite grynaisiais pinigais, kadangi mažuose miesteliuose, vietiniuose turguose bei taksi atsiskaityti kortele galimybės greičiausiai nebus. Maistas, perkamas gatvės maisto kioskuose ir prekyvietėse, kainuos mažiau nei 5 JOD, tuo tarpu restoranai gali būti brangesni, pagrindinio patiekalo kaina gali svyruoti 5 - 10 JOD. Jordanijoje įprasta palikti 10% arbatpinigių, tačiau daugelyje aukštesnės klasės restoranų sąskaitoje yra įskaičiuota 10% aptarnavimo mokesčio. Atsidarę Jordanijos dinaro skaičiuoklę galėsite sužinoti kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Jordanijos dinarų ExchangeLT valiutos keityklose. Taip pat galite paskambinti mūsų darbuotojams ir paprašyti palankesnio keitimo kurso. Jeigu planuojate kelionę, siūlome iš anksto rezervuoti valiutą, ir atsiimti Jums patogiausioje keitykloje. Visa tai padaryti galėsite Jordanijos dinaro skaičiuoklėje.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  15 JOD
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  5 JOD
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  8 JOD
 • Кофе

  Кофе

  3 JOD
 • Петра

  Петра

  50 JOD