Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Ukrainian hryvnia (UAH)

Ukrainos grivina yra Ukrainos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Ukrainos grivinos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Ukrainos grivinų, konvertavę norimą valiutą. Kiečiame poromis: eurai (EUR) į grivinas (UAH), grivinos (UAH) į eurus (EUR), doleriai (USD) į grivinas (UAH), grivinos (UAH) į dolerius (USD). Skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą Ukrainos grivinų sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Ukraine

Ukraina – didžiausia pagal plotą Europos valstybė, taigi šalies gamtos, miestų, kultūrų įvairovė iš tiesų stebina. Kijevas, Odesa, Lvovas, Bukovelis, Pripetė, Karpatų kalnai, Juodoji jūra, juodžemio zona, Аn 225, Ruslana, Amina ir horilka – tai tik lašas, ką mes žinome apie Ukrainą. Nustebsite, kiek daug ir įdomių faktų išgirsite apie Ukrainą iš vietinių gidų, vaikštant po jaukias vakarų Ukrainos miesto – Lvovo senamiesčio gatveles, plačias sostinės - Kijevo aikštes, uostamiesčio Odesos širdyje – Deribasovo gatvėje. Gerokai įdomiau ir maloniau pamatyti viską pačiam, nei perskaityti internete. Juolab, kad kainos Ukrainoje keliautojams iš tiesų palankios. Už prekes ir paslaugas atsiskaitysite Ukrainos valiuta – grivina (tarptautinis valiutos kodas – UAH). Kelionė į Kijevą, Lvovą ar Odesą pagal įspūdžius niekuo nenusileidžia atostogoms Vakarų Europos miestuose, puikiai tinka vyresniems žmonėms, nes nėra jokių kliūčių susikalbėti rusų kalba. Jaunimo tikrai nenuvils naktinis klubų ir pramogų gyvenimas šiuose fantastiškuose miestuose. Taigi kelionė į Ukrainą ilgam išliks atmintyje pačiais gražiausiais prisiminimais.

Prices in this country

Bilietų kainos į muziejus ir teatrus nuo 50 iki 500 Ukrainos grivinų, tai maždaug nuo 2 eur ir daugiau. Vietą skaniai pavalgyti rasite nesunkiai ir tai netaps problema Jūsų piniginei – pietūs kainuos apie 300 grivinų (UAH). Kavinėse ir restoranuose rekomenduojama palikti 10 proc. arbatpinigių. Atkrepkite dėmesį į viešbučio sąskaitas, gali būti, kad aptarnavimo mokestis 10-20 proc. jau bus įskaičiuotas į Jūsų sąskaitą. Patarimas keliautojams – mokant už prekes ir paslaugas naudokite grynus pinigus – grivinas (UAH). Kaip ir kiekvienoje svetimoje šalyje, atsiskaitant kortele gali iškilti saugumo, finansinių arba techninių nesusipratimų.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  60 UAH
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  90 UAH
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  200 UAH
 • Coffee

  Coffee

  30 UAH