Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Swiss franc (CHF)

Šveicarijos frankas yra Šveicarijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Šveicarijos franko kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Šveicarijos frankų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į frankus (CHF), frankai (CHF į eurus (EUR), doleriai (USD) į frankus (CHF), frankai (CHF) į dolerius (USD). Šveicarijos franko skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Switzerland

Šveicarija yra viena brangiausių Europos šalių, kurią dažnai aplenkia biudžetiniai keliautojai. Šalis kurioje dideli ežerai, vaizdingi kalnai. Nedideli viduramžių miesteliai, kylančios kalnų viršūnės, begalės žalių laukų, skanus šokoladas, gardus alus ,bei draugiški ir svetingi žmonės.

Prices in this country

Nakvynės namai kainuoja vidutiniškai 30 CHF už naktį, tačiau kai kuriuose didžiuosiuose miestuose gali siekti net 50 CHF. Viešbučiai yra labai brangūs kurių kainos svyruoja nuo 90–120 CHF, už naktį. Valgyti kavinėse yra labai brangu („Starbucks“ kava 8 CHF o „McDonald’s“ - 15 CHF) , galite sutaupyti, eidami į vietinius prekybos centrus ir nusipirkdami sau maisto. Daugelis muziejų kainuoja maždaug 10 CHF. Slidžių ir snieglenčių keltuvo bilietai gali kainuoti nuo 27 iki 75 CHF per dieną (priklausomai nuo kalno), o 6 dienų bilietai kainuoja 4–5 kartus didesnę kainą nei dienos bilietas, todėl jei kurį laiką apsistojate, nusipirkite.Tiems, kurie keliauja kuprinėmis per Šveicariją, skirkite bent 70–108 CHF per dieną. Tai yra siūlomas biudžetas, darant prielaidą, kad apsistojate nakvynės namuose, gaminate daugiausiai patiekalų ar valgote greitą maistą, naudojatės vietiniu transportu arba dažniausiai einate pėsčiomis.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  60 CHF
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  15 CHF
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  30 CHF
 • Coffee

  Coffee

  8 CHF