Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Polish zloty (PLN)

Lenkijos zlotas yra oficiali Lenkijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Lenkijos zloto kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Lenkijos zlotų, konvertavę norimą valiutą. Kiečiame poromis: eurai (EUR) į zlotus (PLN), zlotai (PLN) į eurus (EUR), doleriai (USD) į zlotus (PLN), zlotai (PLN) į dolerius (USD). Lenkijos zloto skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Poland

Norint pailsėti nuo Lietuviškos rutinos, nebūtina keliauti į tolimus ir egzotinius pasaulio kampelius. Kartais užtenka pasižvalgyti po netoliese esančias šalis, kurios dažnai gali maloniai nustebinti. Įspūdingos istorijos ir Unesco pasaulio paveldo objektų turinti Lenkija gali nustebinti net ir didžiausius kelionių gurmanus. Lietuvos piliečiams vizos į šia šalį nereikalingos, o pasiekti Lenkija galima nuo kelionės automobiliu ar autobusu iki tiesioginio skrydžio Vilnius - Varšuva. Lenkija turistų ir keliautojų laukia bet kuriuo sezono metu, tačiau geriausias ir populiariausias laikas aplankyti mūsų kaimynę yra nuo balandžio iki rugsėjo, temperatūra bus šilta, o lietus nedažnas. Apgyvendinimui galite rinktis nuo hostelių iki prabangių 5* viešbučių, priklausomai nu jūsų norų ir galimybių. Kai kuriuose miestuose, pavydžiui Varšuvoje ir Krokuvoje siūlomos turistinės kortelės, kurios suteikia galimybę neribotai naudotis viešuoju transportu ir nemokamai arba su nuolaida patekti į kai kuriuos muziejus. Kortelę galite įsigyti iš anksto internetu arba vietiniuose turizmo informacijos punktuose, tai padės sutaupyti pinigų.

Prices in this country

Vykstant į Lenkiją, vertėtų pasirūpinti ir vietine valiuta, kadangi ne visose vietose bus galimybė atsiskaityti kortelėmis. Greito maisto užkandinėse („McDonald's“) už pagrindinį patiekalą sumokėsite apie 18 PLN, o vidutinio lygio restorane dviejų asmenų pietūs kainuos apie 100 PLN. Už gerą aptarnavimą restoranuose, ypač turistų lankomose vietose, tokiose kaip Krokuva ar Varšuva, yra įprasta palikti 10% arbatpinigių, galite palikti ir 15% jei aptarnavimas buvo ypač malonus ir profesionalus. Atsidarę Lenkijos zloto skaičiuoklę galėsite sužinoti kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Lenkijos zlotų ExchangeLT valiutos keityklose. Taip pat galite paskambinti mūsų darbuotojams ir paprašyti palankesnio keitimo kurso. Jeigu planuojate kelionę, siūlome iš anksto rezervuoti valiutą, ir atsiimti Jums patogiausioje keitykloje. Visa tai padaryti galėsite Lenkijos zloto skaičiuoklėje.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  42 PLN
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  18 PLN
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  60 PLN
 • Coffee

  Coffee

  10 PLN
 • Copernicus science centre

  Copernicus science centre

  33 PLN