Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Croatian kuna (HRK)

Kroatijos kuna yra Kroatijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Kroatijos kunos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Kroatijos kunų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į kunas (HRK), kunos (HRK) į eurus (EUR), doleriai (USD) į kunas (HRK), kunos (HRK) į dolerius (USD). Kroatijos kunos skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Croatia

Dažniausiai pasirenkama transporto priemonė keliauti į Kroatiją yra automobilis, nes turėsite galimybę pamatyti daugelį Kroatijos vietovių, sostinę Zagrebą, Plitvicos ežerų nacionalinį parką bei kitas lankytinas vietas. Kroatijos sostinė Zagrebas skirstoma į Aukštutinį ir Žemutinį miestus. Aukštutinis miestas (senamiestis - Gornji Grad) yra ypač romantiškas: jo apšvietimui iki šiol naudojami seni dujiniai žibintai, kurie yra uždegami kas vakar. Turistams taip pat bus įdomu aplankyti gražiausias Europos kapines - Mirogoj, labiau primenančias parką nei laidojimo vietą. Rekomenduojame nuvažiuoti prie 2020 metų pavasarį Biokovo kalnuose 1228 m aukštyje atidaryto stiklinio tilto, tai unikali pasagos formos apžvalgos aikštelė ekstrimaliems ir nepamirštamiems pojūčiams. Informuojame, kad nuo 2021.01.01 bus uždrausta maudytis Krka nacionalinio parko krioklyje Skradinski Buk.

Prices in this country

Patariame iškeisti grynųjų pinigų dar Lietuvoje, Kroatijos bankai 2019 m. nuo birželio 1 d. taiko komisinį už valiutos keitimą 25 HRK (apie 3,5 EUR). Kortele dažniausiai negalėsite atsiskaityti suvenyrų parduotuvėlėse, paplūdymių kavinėse, turguose, už bilietus autobusuose. Zagrebe metro vis dar neveikia, pagal miesto planuotojų projektus jis turės atsidaryti tik po 2026 m., todėl belieka naudoti viešąjį transportą - autobusus ar tramvajus, kurie beje kursuoja visą parą. Vienos kelionės kaina yra 4 kunos, apie 50 euro centų, 1 dienos pasas kainuos 30 kunas (apie 4 EUR) . Lankantis Kroatijoje, jūs turėtumėte išbandyti vietinį patiekalą - štrukli ir spurgas fritule. Užsakant valgius prisiminkite, kad porcijos Kroatijoje yra labai didelės, todėl neužsisakykite vienu metu sriubos, antro patiekalo, salotų ... vargu ar įveiksite :)

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  120 HRK
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  20 HRK
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  80 HRK
 • Coffee

  Coffee

  10 HRK
 • Plitvice Lakes National Park

  Plitvice Lakes National Park

  300 HRK