Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Georgian lari (GEL)

Gruzijos laris yra Gruzijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Gruzijos lario kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Gruzijos larių, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į larius (GEL), lariai (GEL) į eurus (EUR), doleriai (USD) į larius (GEL), lariai (GEL) į dolerius (USD). Gruzijos lario skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Georgia

Gruzija, dar vadinama Sakartvelu, yra šalis Azijos žemyne, regione, vadinamame Pietų Kaukazu. Didysis Kaukazo kalnynas yra natūrali Rusijos, vienos iš keturių kaimyninių šalių, siena. Šalyje vyrauja kalnai ir kalvos, ji turi centrinį slėnį aplink Tbilisį ir žemumas netoli Juodosios jūros pakrantės. Gyventojai daugiausia gyvena centriniame slėnyje aplink sostinę Tbilisį ir palei pakrantę. Svanetija šalies šiaurės vakaruose yra labiausiai apgyvendintas Kaukazo kalnų regionas. Gruzijoje rytiniuose regionuose vyrauja sausas ir žemyninis klimatas, Kaukazo kalnuose esančiuose regionuose dažnai būna sniego, vakariniuose šalies rajonuose arti Juodosios jūros - švelnus Viduržemio jūros regiono klimatas. Gruzija yra didesnė už Šri Lanką, šiek tiek mažesnė nei Airija. Tbilisis: sostinė siūlo nuostabų seno ir naujo derinį. Kai kurie vyriausybiniai pastatai miesto centre atrodo kaip futuristiniai kosminiai laivai. Modernusis pėsčiųjų taikos tiltas yra gerai žinomas miesto orientyras. Kreivasis tiltas jungia senąjį miesto centrą su naujomis miesto dalimis. Kutaisis: vienas didžiausių Gruzijos miestų, šeštame amžiuje buvo senovinės legendinės Kolchidos karalystės sostinė. Gegužės mėnesį apsilankę ramunėlių šventėje, kurią gruzinai vadina Gviriloba, galite pamatyti senąsias gruziškasias tradicijas. Festivalio metu vyksta daugybė sportinių ir kultūrinių renginių. Batumis: Juodosios jūros kurortas yra žinomas dėl savo stebuklingų botanikos sodų, Abėcėlės bokšto ir 9 km ilgio pajūrio bulvaro. Katskhi stulpas yra kalkakmenio monolitas, kurio aukštis yra apie 40 m. Kolonos viršuje yra maža bažnyčios salė ir keli kambariai, įskaitant tris atsiskyrėlių kameras. Daugybės legendų apipintas monolitas, vadinamas „Gyvybės ramsčiu“.

Prices in this country

Kiek pinigų reikės kelionei į Gruziją? Savo atostogoms Gruzijoje planuokite išleisti maždaug GEL 50 per dieną. Keliautojai vidutiniškai išleidžia per dieną: 20 GEL maistui, GEL 5 transportui, 30 GEL dviems asmenims viešbučiui. Taigi Gruzija yra stebėtinai pigi ir patraukli biudžetinių kelionių mėgėjams.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  25 GEL
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  6 GEL
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  15 GEL
 • Coffee

  Coffee

  3 GEL
 • Rezo Gabriadze marionette theatre

  Rezo Gabriadze marionette theatre

  20 GEL