Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Северной Ирландии фунт стерлингов (NIP)

Šiaurės Airijos svaras yra Šiaurės Airijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Šiaurės Airijos svaro kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Šiaurės Airijos svarų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į svarus (NIP), svarai (NIP) į eurus (EUR), doleriai (USD) į svarus (NIP), svarai (NIP) į dolerius (USD). Šiaurės Airijos svaro skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Северная Ирландия

Belfastas yra puikus miestas, kurį verta aplankyt, kadangi jis yra nebrangus, bei draugiškas, čia galima atrasti daug istorijos ir penkių žvaigždučių virtuvės patiekalų. Jei netrukus planuojate kelionę į Šiaurės Airiją turite žinoti šiuo patarimus. Kur yra Belfastas? Belfastas yra Šiaurės Airijos sostinė; Jungtinės Karalystės dalis yra šešių apskričių regionas, esantis Airijos Respublikos viršūnėje. Miestas yra Antrimo grafystėje, į rytus nuo šešių Šiaurės Airijos apskričių - maždaug valandą į pietus nuo šiaurinės pakrantės ir garsiojo Milžinų kelio ir valandą į šiaurę nuo Dublino, Airijos Respublikos. Kokią valiutą jie naudoja? Kadangi tai yra Jungtinės Karalystės dalis, kelionei į Belfastą jums reikės Didžiosios Britanijos svarų sterlingų (GBP) arba Šiaurės Airijos Svarų (NIP). Tai svarbu žinoti, nes dauguma keliautojų kartu lankosi Airijoje ir Šiaurės Airijoje, todėl jums reikės pasikeisti valiutą prieš atvykstant.

Цены в стране

Koks yra geriausias būdas keliauti? Belfastas yra nedidelis miestas, todėl pėsčiomis nesudėtinga pasiekti visas lankytinas vietas. Metro, autobusai kursuoja visą dieną, o pagrindinės sustojimo vietos yra abipus miesto rotušės, Belfasto centre. Taksi yra pigūs, modernūs ir itin saugūs - tai vienas geriausių būdų važiuoti naktį. Labai lengva keliauti į ir iš Dublino Airijoje: „Translink Enterprise“ traukinys tarp dviejų miestų kursuoja kas dvi valandas. Ar tai saugu? Belfastas yra labai saugus miestas - ypač centrinėje miesto dalyje, kurioje įsikūrusios apsipirkimo centrai, viešbučiai, barai ir restoranai. Atmosfera jausis kaip mažame kaimelyje, o žmonės yra draugiški ir paslaugūs. Ar galite keliauti su mažu biudžetu? Belfastas yra vienas iš pigiausių JK miestų, todėl jūs galite visiškai keliauti biudžetiškai. Šiaurės Airijos virtuvė yra viena geriausių Europoje, pastebėsite, kad nėra brangu. Miestas puikiai tinka savaitgalio poilsiui. Ekskursijos yra gana pigios, pradedant maistu ir baigiant kelionėmis laivu.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  13 NIP
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  6 NIP
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  18 NIP
 • Кофе

  Кофе

  3 NIP
 • Титаник-Белфаст

  Титаник-Белфаст

  20 NIP