Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Норвежская крона (NOK)

Norvegijos krona yra oficiali Norvegijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Norvegijos kronos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Norvegijos kronų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į kronas (NOK), kronos (NOK) į eurus (EUR), doleriai (USD) į kronas (NOK), kronos (NOK) į dolerius (USD). Norvegijos kronos skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Норвегия

Jei ketinate aplankyti Oslą, siūlome įsigyti „Oslo Pass“ nuolaidų kortelę, tai galėsite padaryti internetu arba pačiame Osle. Tai yra turistams skirta speciali kortelė, leidžianti nemokamai patekti į daugelį Oslo muziejų ir lankytinų vietų, galimybė nemokamai naudotis viešuoju transportu bei naudotis nuolaidomis restoranuose ar lankytinose vietose. Norėdami aplankyti turistines vietas Norvegijoje, jums nereikia išleisti daug pinigų, nes didžiausias šalies akcentas yra jos laukine gamta, kurioje rasite viską, nuo krioklių iki ledynų. Norvegija yra labai toli į šiaurę, tačiau joje nėra arktinio klimato. Pietvakarių pakrantėje (Bergene) vyrauja švelnus drėgnas klimatas, kaip Britanijoje ir Nyderlanduose. Rytuose (Osle ir „rytiniuose slėniuose“) yra savotiškas žemyninis klimatas, o vasaros gali būti gana šiltos (20–30 C). Žiema Norvegijoje yra žavinga, tačiau jeigu norite keliauti pigiai, nevykite ten šaltuoju metu. Idealiausias laikas aplankyti Norvegiją yra nuo birželio iki rugpjūčio, kai orai šilti, o dienos yra tikrai labai ilgos. Šiuo metu šalis yra gyvybingiausia, parkai visada pilni, o aplink vyksta linksmi renginiai.

Цены в стране

Norvegija yra įvardijama kaip viena brangiausių pasaulio turistų vietų. Valgyti restoranuose ir užkandinėse Norvegijos pagrindinėse gatvėse yra labai brangu, paėjus 10 - 15 minučių toliau nuo centro, galima rasti nemažiau skanų ir gerokai pigesnį maistą siūlančių maitinimo įstaigų. Jei neapilksite arbatpinigių Norvegijos restoranuose, daugeliu atveju tai yra visiškai normalu. Įprasta palikti arbatpinigių, kai aptarnaujama didelė žmonių grupė arba esate gavę ypač gerą aptarnavimą, tačiau net ir tada 5% nuo bendros sumos pilnai pakanka. Atsidarę Norvegijos kronos skaičiuoklę galėsite sužinoti kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Norvegijos kronų ExchangeLT valiutos keityklose. Taip pat galite paskambinti mūsų darbuotojams ir paprašyti palankesnio keitimo kurso. Jeigu planuojate kelionę, siūlome iš anksto rezervuoti valiutą, ir atsiimti Jums patogiausioje keitykloje. Visa tai padaryti galėsite Norvegijos kronos skaičiuoklėje.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  650 NOK
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  51 NOK
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  359 NOK
 • Кофе

  Кофе

  38 NOK