Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Египетский фунт (EGP)

Egipto svaras yra Egipto valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Egipto svaro kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Egipto svarų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į svarus (EGP), svarai (EGP) į eurus (EUR), doleriai (USD) į svarus (EGP), svarai (EGP) į dolerius (USD). Egipto svaro skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Египет

Jeigu nebūtų Nilo upės visas Egiptas būtų dykuma. Kasmet visame Egipte lyja tik apie 2,5 cm lietaus. Kiekvieną vasarą Nilo upė kyla dėl liūčių jos ištakose ,Etiopijoje. Potvyniai dengia upės slėnius, paliekantys derlingas žemes, reikalingas medžiams, augalams ir pasėliams augti. Egiptas dažnai skirstomas į dvi dalis: Aukštutinis Egiptas pietuose ir Žemutinis Egiptas šiaurėje. Atkarpos pavadintos taip ,nes Nilas teka iš pietų į šiaurę. Upė išteka į Viduržemio jūrą.

Цены в стране

Garsiausia lankytina vieta Didžiosios Gizos piramidės netoli sostinės Kairo, tačiau centrinėje ir pietinėje Egipto dalyje yra keletas kitų „privalomų pamatyti“ vietų. Į svarbiausias lankytinas vietas turėtų patekti Luksoro archeologijos muziejai ir šventyklos, neįtikėtinos faraonų statulos ir senovės kapai Abu Simbelyje. Egipto klimatas yra labai sausas, todėl visus metus čia karšta. Geriausi mėnesiai keliauti yra nuo gruodžio iki kovo. Per daugelį metų Egiptas kovojo dėl turistų saugumo, tačiau panašu, kad padėtis gerėja. Nepaisant to, rekomenduotina vengti minių nes prie populiarių turistinių vietų Egipte buvo įvykę teroristiniai išpuoliai. Pažymėtina ir tai, kad Egipto kultūra yra konservatyvi, todėl drabužiai viešumoje turėtų būti kuklūs. Egiptas yra biudžetinė kelionių kryptis, kur nakvynės namuose naktis kainuoja nuo 6 USD, o privatūs viešbučiai - nuo 17 USD. Maistas Egipte kainuoja apie 5–10 USD, priklausomai nuo vietos. Transportas paprastai automobiliu arba traukiniu. Egipte galite naudoti tokias taksi programas kaip „Uber“ ir „Careem“.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  70 EGP
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  70 EGP
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  10 EGP
 • Кофе

  Кофе

  20 EGP
 • Национальный музей египетской цивилизации

  Национальный музей египетской цивилизации

  160 EGP