Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Фунт стерлингов (GBP)

Didžiosios Britanijos svaras yra Didžiosios Britanijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Didžiosios Britanijos svaro kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Didžiosios Britanijos svarų, konvertavę norimą valiutą. Kiečiame poromis: eurai (EUR) į svarus (GBP), svarai (GBP) į eurus (EUR), doleriai (USD) į svarus (GBP), svarai (GBP) į dolerius (USD). Didžiosios Britanijos svaro skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Великобритания

Jungtinė Karalystė yra vilties ir šlovės žemė, šalis, kurios daugelis nesupranta. Unikalus kultūrinis anglų, škotų, velsų ir airių mišinys susipina žemės dvasia. Mėgaukitės gaiviu oru ir stipriais vėjais, kai važiuojate Škotijos aukštumų kalnuose arba ežerų rajonuose, mėgaukitės amatininkų alumi šalia židinio nuostabiame Anglijos kaime. Geriausias laikas vykti yra nuo gegužės iki rugsėjo. Didžiosios Britanijos orus galima suskirstyti į tris dalis: Šalta ir lietinga (gruodžio – vasario mėn.) Vėsuma su saule ir lietumi (balandžio – gegužės mėn.) Karšta ir saulėta (birželis – rugpjūtis).

Цены в стране

Didžioji Britanija nėra iš pigiausių Europos šalių, kur keliauti, tačiau galima numatyti biudžetą vos nuo 50 svarų per dieną, su sąlyga, kad apsistosite nakvynės namuose, didžiąją laiko dalį galėsite valgyti savo pasigamintu maistu, ir naudosities viešuoju transportu. Didžiosios Britanijos valiuta yra svaras sterlingas. Atvykę visada turėkite šiek tiek grynųjų pinigų, prieš kelionę galite išsikeisti ExchangeLT valiutos keityklose. Nepamirškite, kad restorane už gerą aptarnavimą paliekama 10–15 proc. nuo sumos, tačiau prieš atsiskaitant patikrinkite, ar aptarnavimo mokestis nebuvo įtrauktas į jūsų sąskaitą.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  50 GBP
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  6 GBP
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  15 GBP
 • Кофе

  Кофе

  2 GBP
 • Лондонский глаз

  Лондонский глаз

  25 GBP