Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Датская крона (DKK)

Danijos krona yra Danijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Danijos kronos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Danijos kronų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į kronas (DKK), kronos (DKK) į eurus (EUR), doleriai (USD) į kronas (DKK), kronos (DKK) į dolerius (USD). Danijos kronos skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Дания

Danija yra šalis šiaurės Europoje, turinti ilgą pakrantę su daugybe įlankų, kyšulių ir užutėkių. Nė viena Danijos dalis nėra nutolusi daugiau nei 52 kilometrų nuo jūros. Nuo senų laikų šalis žinoma kaip vikingų - puikių jūrininkų ir laivų statytojų tėvynė. Šiltos Golfo srovės veikiamas klimatas yra švelnus, o Danijos reljefas dažniausiai lygus, su neaukštomis kalvomis, todėl net 75% Danijos gyventojų važiuoja dviračiais visus metus. Seniausios pasaulyje vėliavos ir didžiausios pasaulyje salos - Genlandijos savininkė, sporto šakos - rankinio ir vaikiško konstruktoriaus - „Lego“ tėvynė, Danija viena iš laimingiausių šalių pasaulyje, užimanti antrąją vietą pasauliniame laimės indekse.

Цены в стране

Lankytis Danijoje yra brangiau nei daugelyje kitų šalių. Tačiau ir čia rasite būstą, maistą ir lankytinas vietas už prieinamą kainą. Danija puikiai pritaikyta keliautojams, norintiems sutaupyti pinigų ir vis tiek mėgautis šalies teikiamomis įdomybėmis. Nors pavasaris dažniausiai atneša ryškią saulės šviesą ir dangų be debesų, geriausias laikas aplankyti Daniją yra vasaros mėnesiais, kai šilčiausias klimatas ir gražiausias, žydintis kraštovaizdis. Keliautojai vidutiniškai išleidžia 350 kronų maistui vienai dienai ir 400 kronų transportui. Vidutinė viešbučio kaina Danijoje dviems asmenims yra 1000 kronų. Taigi kelionė į Daniją dviem žmonėms savaitei kainuoja vidutiniškai 17 000 kronų.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  300 DKK
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  35 DKK
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  190 DKK
 • Кофе

  Кофе

  35 DKK
 • Леголенд

  Леголенд

  379 DKK