Курс обмена: 2

Комиссия: 2.5 Eur

Согласовать курс

Болгарский лев (BGN)

Bulgarijos levas yra ofiaciali Bulgarijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Bulgarijos levo kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Bulagrijos levu, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į levus (BGN), levai (BGN) į eurus (EUR), doleriai (USD) į levus (BGN), levai (BGN) į dolerius (USD). Balgarijos levo skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Болгария

Keliaujant į Bulgariją iki 30d, Lietuvos piliečiams viza nėra reikalinga. Geriausias laikas keliauti į Bulgariją priklauso nuo to, ką norite nuveikti, kadangi ši šalis turi daug ką pasiūlyti. Jei norite atsipalaiduoti kokiame nors egzotiškame Juodosios jūros pakrantės paplūdimyje, apsilankykite laikotarpiu nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio. Jei esate žiemos mėgėjas ir norite pasimėgauti slidinėjimu ar kitomis žiemos pramogomis , apsilankykite nuo gruodžio iki kovo mėnesio. Turistams, kurie planuoja lankytis saulėtuose Juodosios jūros paplūdimiuose, rekomenduojame pakeliauti po Bulgarijos kalnus. Daugelyje kalnų yra daug apgyvendinimo galimybių ir daugybė restoranų.

Цены в стране

Iš anksto pasirūpinkite grynaisiais pinigais, kadangi mažuose miesteliuose, vietiniuose turguose bei taksi atsiskaityti kortele galimybės greičiausiai nebus. Bulgarijoje restoranuose įprasta palikti 10% arbatpinigių. Atsidarę Bulgarijos levo skaičiuoklę galėsite sužinoti kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Bulgarijos levu ExchangeLT valiutos keityklose. Taip pat galite paskambinti mūsų darbuotojams ir paprašyti palankesnio keitimo kurso. Jeigu planuojate kelionę, siūlome iš anksto rezervuoti valiutą, ir atsiimti Jums patogiausioje keitykloje. Visa tai padaryti galėsite Bulgarijos levo skaičiuoklėje.

 • Услуга такси из аэропорта в центр города

  Услуга такси из аэропорта в центр города

  15 BGN
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  8 BGN
 • Завтрак на двоих

  Завтрак на двоих

  18 BGN
 • Кофе

  Кофе

  3 BGN