Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Swedish krona (SEK)

Švedijos krona yra Švedijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Švedijos kronos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Švedijos kronų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į kronas (SEK), kronos (SEK) į eurus (EUR), doleriai (USD) į kronas (SEK), kronos (SEK) į dolerius (USD). Švedijos kronos skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Sweden

Švedija yra nuostabi šalis, kurioje yra tūkstančiai salų, gražūs ežerai, tankūs miškai ir snieguoti kalnai. Nesvarbu, ar lankotės Stokholmo sostinėje, ar madingame Geteborgo mieste, Švedijoje yra tiek daug ką pamatyti, patirti ir skaniai pavalgyti! Švedija taip pat yra viena pažangiausių šalių pasaulyje, kurioje daugiau nei pusė visos šalies energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Nesvarbu, ar ieškote pabėgimo iš miesto, ar nuotykių lauke, ar pasaulinio lygio naktinio gyvenimo, Švedija turi viską pasiūlyti kiekvienam. Birželis – rugpjūtis yra idealus metų laikas keliauti į Švediją - dėl šiltos temperatūros jis idealiai tinka pasivaikščiojimams po miestus ir ilgoms popietėms saulėkaitoje.

Prices in this country

Dauguma pirkimų Švedijoje atliekami su debeto ar kreditinėmis kortelėmis. Vienas dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad vietiniai bankai nustato mokesčius, kai užsienio kortelės naudojasi jų bankomatais, todėl norint sutaupyti turėkite Švedijos kronų, o jų prieš kelionę galite išsikeisti visose ExchangeLT valiutos keityklose.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  575 SEK
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  79 SEK
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  240 SEK
 • Coffee

  Coffee

  36 SEK
 • The Vasa Museum

  The Vasa Museum

  110 SEK