Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Scots pound sterling (SCP)

Škotijos svaras yra Škotijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Škotijos svaro kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Škotijos svarų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į svarus (SCP), svarai (SCP) į eurus (EUR), doleriai (USD) į svarus (SCP), svarai (SCP) į dolerius (USD). Škotijos svarų skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Scotland

Žali miškai, aukšti kalnai, didžiuliai ežerai ir gyva, įvairiapusė kultūra sudaro šią įspūdingą šalį! Šioje gražioje šalyje plyti žalios erdvės, vešlūs miškai, aukšti kalnai ir didžiuliai ežerai. Škotai yra novatorių tauta. Per šimtmečius škotų žmonės atnešė mums daugybę naujų koncepcijų, architektūros metodų, mokslo išradimų, tokių kaip: telefonas, televizorius, asfaltas, garo variklis, anestezija, penicilinas, dviračio pedalas, kablelis, golfo žaidimas ir viskis. Iš Škotijos kilę daugybė garsių sportininkų ir olimpinių medalių laimėtojų, įskaitant tenisininką Andy Murray. Šalis puikuojasi stipria ekonomika, kurioje yra tokios pramonės šakos kaip finansai, paslaugų sektorius, atsinaujinanti energetika ir tvarus turizmas.

Prices in this country

Savo atostogoms Škotijoje turėtumėte planuoti išleisti apie 110 Škotijos svarų (SCP) per dieną. Tai vidutinė dienos kaina, atsižvelgiant į įvairias šios šalies lankytojų išlaidas. Keliautojai per parą vidutiniškai išleidžia 25 svarus maistui ir 30 svarų vietiniam transportui. Be to, vidutinė viešbučio kaina Škotijoje keliautojų porai yra 107 svarai. Taigi, kelionė į Škotiją dviem žmonėms vienai savaitei kainuoja vidutiniškai 1 500 svarų.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  23 SCP
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  4 SCP
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  10 SCP
 • Coffee

  Coffee

  1 SCP
 • National museum of Scotland

  National museum of Scotland

  0 SCP