Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Great Britain pound sterling (GBP)

Didžiosios Britanijos svaras yra Didžiosios Britanijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Didžiosios Britanijos svaro kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Didžiosios Britanijos svarų, konvertavę norimą valiutą. Kiečiame poromis: eurai (EUR) į svarus (GBP), svarai (GBP) į eurus (EUR), doleriai (USD) į svarus (GBP), svarai (GBP) į dolerius (USD). Didžiosios Britanijos svaro skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

United Kingdom

Jungtinė Karalystė yra vilties ir šlovės žemė, šalis, kurios daugelis nesupranta. Unikalus kultūrinis anglų, škotų, velsų ir airių mišinys susipina žemės dvasia. Mėgaukitės gaiviu oru ir stipriais vėjais, kai važiuojate Škotijos aukštumų kalnuose arba ežerų rajonuose, mėgaukitės amatininkų alumi šalia židinio nuostabiame Anglijos kaime. Geriausias laikas vykti yra nuo gegužės iki rugsėjo. Didžiosios Britanijos orus galima suskirstyti į tris dalis: Šalta ir lietinga (gruodžio – vasario mėn.) Vėsuma su saule ir lietumi (balandžio – gegužės mėn.) Karšta ir saulėta (birželis – rugpjūtis).

Prices in this country

Didžioji Britanija nėra iš pigiausių Europos šalių, kur keliauti, tačiau galima numatyti biudžetą vos nuo 50 svarų per dieną, su sąlyga, kad apsistosite nakvynės namuose, didžiąją laiko dalį galėsite valgyti savo pasigamintu maistu, ir naudosities viešuoju transportu. Didžiosios Britanijos valiuta yra svaras sterlingas. Atvykę visada turėkite šiek tiek grynųjų pinigų, prieš kelionę galite išsikeisti ExchangeLT valiutos keityklose. Nepamirškite, kad restorane už gerą aptarnavimą paliekama 10–15 proc. nuo sumos, tačiau prieš atsiskaitant patikrinkite, ar aptarnavimo mokestis nebuvo įtrauktas į jūsų sąskaitą.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  50 GBP
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  6 GBP
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  15 GBP
 • Coffee

  Coffee

  2 GBP
 • London eye

  London eye

  25 GBP