Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Danish krone (DKK)

Danijos krona yra Danijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Danijos kronos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Danijos kronų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į kronas (DKK), kronos (DKK) į eurus (EUR), doleriai (USD) į kronas (DKK), kronos (DKK) į dolerius (USD). Danijos kronos skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Denmark

Danija yra šalis šiaurės Europoje, turinti ilgą pakrantę su daugybe įlankų, kyšulių ir užutėkių. Nė viena Danijos dalis nėra nutolusi daugiau nei 52 kilometrų nuo jūros. Nuo senų laikų šalis žinoma kaip vikingų - puikių jūrininkų ir laivų statytojų tėvynė. Šiltos Golfo srovės veikiamas klimatas yra švelnus, o Danijos reljefas dažniausiai lygus, su neaukštomis kalvomis, todėl net 75% Danijos gyventojų važiuoja dviračiais visus metus. Seniausios pasaulyje vėliavos ir didžiausios pasaulyje salos - Genlandijos savininkė, sporto šakos - rankinio ir vaikiško konstruktoriaus - „Lego“ tėvynė, Danija viena iš laimingiausių šalių pasaulyje, užimanti antrąją vietą pasauliniame laimės indekse.

Prices in this country

Lankytis Danijoje yra brangiau nei daugelyje kitų šalių. Tačiau ir čia rasite būstą, maistą ir lankytinas vietas už prieinamą kainą. Danija puikiai pritaikyta keliautojams, norintiems sutaupyti pinigų ir vis tiek mėgautis šalies teikiamomis įdomybėmis. Nors pavasaris dažniausiai atneša ryškią saulės šviesą ir dangų be debesų, geriausias laikas aplankyti Daniją yra vasaros mėnesiais, kai šilčiausias klimatas ir gražiausias, žydintis kraštovaizdis. Keliautojai vidutiniškai išleidžia 350 kronų maistui vienai dienai ir 400 kronų transportui. Vidutinė viešbučio kaina Danijoje dviems asmenims yra 1000 kronų. Taigi kelionė į Daniją dviem žmonėms savaitei kainuoja vidutiniškai 17 000 kronų.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  300 DKK
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  35 DKK
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  190 DKK
 • Coffee

  Coffee

  35 DKK
 • Legoland

  Legoland

  379 DKK