Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Czech koruna (CZK)

Čekijos krona yra Čekijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Čekijos kronos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Čekijos kronų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į kronas (CZK), kronos (CZK) į eurus (EUR), doleriai (USD) į kronas (CZK), kronos (CZK) į dolerius (USD). Čekijos kronos skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Czech Republic

Čekija yra Vidurio Europos valstybė, žinoma dėl savo ilgos istorijos, gražių pilių, išsaugotų viduramžių miestų ir architektūros. Tarp populiarių švenčių ir festivalių yra Vasaros Šekspyro festivalis, Prahos pavasario tarptautinis muzikos festivalis ir Derliaus šventė. Čia taip pat vyksta „Verdi“ festivalis - mėnesį trunkanti operos, teatro, baleto ir kitų scenos menų šventė. Jis kiekvienais metais vyksta Prahos valstybiniame operos teatre. Čekija pagimdė daug pasaulyje žinomų žmonių: tai modelis Petra Nemcova, JAV politikė ir diplomatė Madeleine Albright, tenisininkai Martina Navratilova ir Ivanas Lendlas, psichoanalitikas Sigmundas Freudas. Įdomesni faktai apie Čekiją: Apie 40% Čekijos žmonių laiko save katalikais, tačiau dar 40% religijos nepraktikuoja. Remiantis šia statistika, Čekija yra mažiausiai religinga šalis pasaulyje. 90% čekų yra įgiję bent vidurinį išsilavinimą, kuris yra didžiausias procentas Europos Sąjungoje. Čekija yra laikoma pasaulio pilių sostine. Šiandien šalyje vis dar stovi virš 2000 pilių. Istorija ir gamtos grožiu alsuojančioje Čekijos Respublikoje yra daugybė nuostabių nacionalinių parkų, nuostabių mažų miestelių ir viduramžių pilių. Neveltui Čekija laikoma viena gražiausių Europos šalių.

Prices in this country

Čekija nėra brangi šalis, kainos lyginant su vakarų Europos šalimis yra žemesnės. Savo atostogoms Čekijoje turėtumėte planuoti išleisti apie 2 000 čekiškų kronų per dieną 500 kronų maistui 150 kronų vietiniam transportui. Vidutinė viešbučio kaina Prahoje porai yra 2 500 kronų. Taigi kelionė į Prahą dviem žmonėms vienai savaitei vidutiniškai kainuoja 30 000 Čekijos kronų.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  700 CZK
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  75 CZK
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  200 CZK
 • Coffee

  Coffee

  45 CZK
 • Национальная галерея в Праге

  Национальная галерея в Праге

  200 CZK