Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Russian ruble (RUB)

Rusijos rublis yra Rusijos Federacijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Rusijos rublio kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Rusijos rublių, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į rublius (RUB), rubliai (RUB) į eurus (EUR), doleriai (USD) į rublius (RUB), rubliai (RUB) į dolerius (USD). Rusijos rublio skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Russia

Rusija užima vieną iš pirmaujančių vietų pasaulyje tarptautinio turizmo srityje. Pagrindiniai didžiausios pasaulio šalies turistiniai maršrutai yra apsilankymai Maskvoje, Sankt Peterburge (ypač šiltuoju metu laiku, kai veikia fontanai) ir Kazanėje; poilsis Krasnodaro ir Stavropolio regionų kurortinėse įstaigose (maudynių sezonas Sočyje, Anapoje, Gelendžike prasideda jau nuo gegužės vidurio, kai vandens temperatūra siekia 21-24 °C, ir iki pat spalio mėnesio), Kaukazo ir Sibiro slidinėjimo kurortuose, kruizuose po Volgą; kelionės Transsibiro geležinkeliu į Altajaus kalnus, prie Baikalo ežero (patariama važiuoti vasarą ir rudens pradžioje, kai vyrauja saulėti orai), vasaros ar žiemos sezono metu kelionės Kamčatkos ir Primorės ugnikalniais, su daugybe geizerių, urvų, ežerų. Lietuvos piliečiams, norintiems įvažioti į Rusiją, reikalinga viza, todėl siūlome iš anksto pasirūpinti jos gavimu konsulate. Jeigu planuojate savarankišką kelionę, turėkite omenyje, kad viza galioja konkretiems gyvenamiesiems punktams lankyti per nustatytą terminą (pagal kvietimą arba patvirtinimą dėl užsienio turisto priėmimo). Kiekvienam Rusijos lankytojui viza turėtų būti užregistruota per septynias dienas nuo atvykimo. 2019 m. buvo įvesta nauja nemokama e-vizos procedūra ir keliautojai gali nemokamai aplankyti Kaliningradą ir (arba) Sankt Peterburgą. Kelionėse siūlome naudotis šiandienai labiausiai išvystytu transportu Rusijoje - geležinkelių transportu. Kaip ir kitose šalyse, Rusijoje egzistuoja tam tikros taisyklės, pvz. lankantis Rusijos stačiatikių bažnyčiose, moterys turėtų užsidengti galvą ir mūvėti ilgus sijonus (dažniausiai leidžiamos kelnės), o vyrai turėtų dėvėti ilgas kelnes, taip pat nusiimti bet kokius galvos apdangalus. Taip pat būkite labai atsargūs fotografuodami stotis, oficialiai atrodančius pastatus ir bet kokio tipo karinio saugumo struktūras.

Prices in this country

Rusijos Federacijos valiuta yra Rusijos rublis, naudoti kitą valiutą atsiskaitymams beveik neįmanoma. Valiutos keitimas provincijoje yra šiek tiek sudėtingesnis nei Maskvoje ir Sankt Peterburge, todėl siūlome iš anksto pasirūpinti ir iškeisti rublius dar Lietuvoje. Geriausia nerizikuoti mieste be jokių grynųjų. Už viešąjį transportą dažniausiai mokama grynaisiais, kai kurie taksi negali priimti kortelių. Valgyti rekomenduojame valgykloje “stolovaja” - su vietiniu maistu ir prieinamomis kainomis. Jei planuojate aplankyti muziejus / lankytinas vietas, ypač Sankt Peterburge, protinga bilietus pirkti iš anksto, yra specialus įėjimas lankytojams su bilietais internetu. Ekskursijų kainos Sankt Peterburge lankytinuose vietose svyruoja nuo 200 RUB iki 1500 RUB. Turėkite omenyje, kad muziejaus bilietai užsieniečiams Rusijoje yra brangesni, gali paprašyti parodyti jūsų pasą. Jei planuojate poilsį Rusijos kurortuose, įskaičiuokite į išlaidas pagalvės mokestį, kuris svyruoja nuo 10 iki 50 rublių į dieną.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  800 RUB
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  135 RUB
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  200 RUB
 • Coffee

  Coffee

  125 RUB
 • Hermitage museum

  Hermitage museum

  800 RUB