Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

UAE dirham (AED)

Jungtinių Arabų Emiratų dirhamas yra JAE valiuta. Čia galite pamatyti koks yra JAE dirhamo kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite JAE dirhamų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į dirhamus (AED),dirhamai (AED) į eurus (EUR), doleriai (USD) į dirhamus (AED), dirhamai (AED) į dolerius (USD). Jungtinių Arabų Emiratų dirhamo skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

United Arab Emirates

Jungtiniai Arabų Emyratai (arba JAE) tapo vieni iš pirmaujančiu tarp turistinių kelionių. Šalis susideda iš septynių nepriklausomų miestų - Abu Dabio, Dubajaus, Ajmano, Fudžeiros, Ras al Khaimaho, Šardžos ir Umm al Quwaino. Nors daugelis žmonių galbūt girdėjo tik apie Abu Dabį ir Dubajų, jei turite galimybę, verta aplankyti dar penkis Emyratus. Miestai yra modernaus ,tradicinio bei dykumos ir jūros stiliaus. Svarbiausios lankytinos vietos yra „The Louvre“ (sesuo muziejus iš Paryžiaus), didžiausias pasaulyje kilimas, nardymas perlų, ilgiausia pasaulyje pašto kodo linija, „Warner Brothers“ pramogų parkas ir dar daugiau!

Prices in this country

Geriausias laikas nuo spalio iki balandžio Dubajus turi tik du sezonus - karštą ir labai karštą. Mėnesiai nuo spalio iki balandžio, vadinami žiemos sezonu, į miestą atneša mėlyną dangų ir puikų orą paplūdimyje. Tai taip pat lietaus sezonas, tačiau paprastai lietaus lietus trunka ne per ilgai, todėl neleiskite, kad šis veiksnys paveiktų jūsų kelionės datas. Pradėkite ieškoti skrydžių bent prieš šešis mėnesius Tarptautinės oro linijos pigiausias vietas paprastai atleidžia likus maždaug šešiems mėnesiams iki išvykimo datos. Tai nereiškia, kad jūs būtinai turite nusipirkti bilietus tiek anksčiau, tačiau verta pradėti ieškoti ir lyginti kainas. Vėliausiai bilietus turėtumėte nusipirkti bent prieš mėnesį. Užsisakykite viešbutį prieš kelis mėnesius, kadangi Dubajus tampa šiomis dienomis labai populiari atostogų vieta. Jei lankysitės šventuoju ramadano mėnesiu, švenčiamu per devintą iš 12 mėnesių islamo kalendoriaus mėnesį, gerbkite musulmonus ir jų pasninko praktiką. Tai reiškia, kad jūs negalite viešai valgyti, gerti ar rūkyti priešais juos nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Kai sukraunate savo atostogų spintą, pagalvokite apie konservatyvų požiūrį į atvirą ir prašmatnų stilių. Moteriški drabužiai laikomi nepadoru, jei jie per trumpi, aptempti ar skaidrūs, o vyrai niekada neturėtų vaikščioti be marškinėlių. Renkitės kukliai, kad išvengtumėte nepageidaujamo dėmesio ir gerbtumėte musulmonų kultūrą.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  15 AED
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  20 AED
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  15 AED
 • Coffee

  Coffee

  14 AED
 • Louvre Abu Dhabi museum

  Louvre Abu Dhabi museum

  60 AED