Exchange rate: 2

Change price: 2.5 Eur

Negotiate the rate

Icelandic krona (ISK)

Islandijos krona yra Islandijos valiuta. Čia galite pamatyti koks yra Islandijos kronos kursas ExchangeLT valiutos keityklose. Valiutos skaičiuoklėje sužinokite kokiu kursu ir kiek tiksliai gausite Islandijos kronų, konvertavę norimą valiutą. Keičiame poromis: eurai (EUR) į kronas (ISK), kronos (ISK) į eurus (EUR), doleriai (USD) į kronas (ISK), kronos (ISK) į dolerius (USD). Islandijos kronos skaičiuoklėje galite rezervuoti norimą sumą ir atsiimti Jums patogiausioje valiutos keitykloje.

Iceland

Islandija, labiausiai į vakarus nutolusi Europos salų valstybė su šiauriausia pasaulio sostine Reikjaviku. Islandijoje yra didelis vulkaninis aktyvumas. 2010 m. Eyjafjallajokull ugnikalnis, aukštai išpūtė pelenus į atmosferą ir savaitėms trukdė Europos oro eismui. Islandijoje yra apie 200 ugnikalnių ir trečdalis viso Žemės lavos srauto. Dešimtadalį sausumos ploto užima atvėsusios lavos plotai ir ledynai. Kadangi Islandija yra vulkaninė sala, beveik visa jos elektra ir šildymas išgaunamas iš hidroelektrinių ir geoterminių vandenų. Net 11 proc. šalies ploto dengia ledynai, taigi globaliam atšilimui tęsiantis, kylantis vandens lygis ir tirpstantis ledas Islandijai gali būti pražūtingas. Golfo srovė ir šiltas pietvakarių vėjas daro klimatą švelnesnį ir malonesnį, nei galima tikėtis iš šiaurinės šalies. Islandija yra žinoma dėl savo geizerių, geoterminių SPA centrų, ledynais apipintų krioklių. Šalyje kasmet apsilanko daugiau nei 270 000 turistų.

Prices in this country

Savo atostogoms Islandijoje planuokitės išleisti ne mažiau nei 20 000 Islandijos kronų per dieną. 3800 - 4000 kronų kainuos maistas, apie 3500 kroną vietinis transportas. Viešbučio kaina Islandijoje dviem asmenims yra 20 000 - 22 000 kronų Taigi, kelionė į Islandiją dviem asmenims savaitei kainuoja vidutiniškai 300 000 kronų. Populiariausi turistų užsiėmimai: banginių stebėjimas, jodinėjimas mažaisiais Islandijos arkliais, SPA centrų lankymas su geoterminių vandenų voniomis, šiaurės pašvaistės stebėjimas.

 • Taxi from airport to center

  Taxi from airport to center

  13500 ISK
 • McDonalds's Big Mac

  McDonalds's Big Mac

  1500 ISK
 • Breakfast for two

  Breakfast for two

  5000 ISK
 • Coffee

  Coffee

  600 ISK
 • Húsavík Whale Museum

  Húsavík Whale Museum

  2000 ISK